KONST / Litografier / Färglitografi 15763379
nr 1576 3379
Margareta Carlstedt
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 281/310, daterad -72, Färglitografi, bildmått: 56x42 cm, yttermått inklusive ram: 59x73 cm
Margareta Carlstedt, svensk målare, grafiker och tecknare född 1934.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 november 2023
kl 20:26:41
6/11 15:09:19
Margareta Carlstedt
Läs mer om Margareta Carlstedt